Spēle “Kas un Kāds Tu esi?”

Spēle “Kas Un Kāds Tu esi”

Spēle ir lielisks līdzeklis, kā bērni un pusaudži var izzināt sevi paši.

Spēle ļauj diskutēt par daudzām ar pašnovērtējumu saistītām tēmām, tai skaitā par vērtībām, draugiem, spēju saprast sevi un citus, problēmu un grūtību risināšanu.

Spēles norise:

  • Spēles dalībnieku grupu vada viens moderators
  • Spēles laikā tās dalībnieki krāj punktus, un atbilstoši savam gājienam izvelk jautājumu vai uzdevumu kartītes, kur sagatavots kāds uzdevums.
  • Kartītēs atrodamie uzdevums ietver tādas tēmas kā savstarpējās attiecības, vērtības, atkarības un adekvāts pašvērtējums, piemēram:  „Cilvēku strīdi daudzos gadījumos ir nejēdzīgi. Nosauc trīs muļķīgu strīdu iemeslus?”,„Pastāsti citiem ar ko Tu lepojies?” vai „Tavs draugs grib aizbēgt no mājām. Kā tu viņam varētu palīdzēt vislabāk?”,  „Iedomājies, ka tevi palūdz mazākiem bērniem parunāt par narkotikām un to kaitīgumu. Piecelies un runā par šo tēmu 1 minūti.” u.tml.
  • Moderators attīsta diskusiju starp dalībniekiem un spēle dod iespēju visiem tās dalībniekiem dalīties ar savu viedokli, dalībnieki var papildināt savu biedru atbildes, tādejādi, nopelnot bonusa punktu.

Piedāvājam spēli profesionāļiem darbā ar pusaudžiem- veidojam seminārus, kur iespējams izspēlēt spēli kopā ar mums un iegūt spēles komplektu savā īpašumā, lai izmantotu darbam ar jauniešiem.

Kā arī piedāvājam nodarbības klases kolektīviem, kur mūsu speciālisti vada nodarbību izmantojot “Kas un kāds Tu esi” spēli.